Vásárlói értékelések
Minden korrekt volt!
Maximálisnál jobban elégedett vagyok. Nagyon türelmes és segítőkész, emellett szakmailag felkészült volt a kolléganő, Andrea. Amire szükségem volt gyorsan ki is szállították.
Minden rendben zajlott.
Köszönjük az értékelést!
Gyors , precíz kiszolgálás, Kérdésekre gyors , kielégítő választ kaptam segítséget kaptam a rendeléshez..
Köszönjük a pozitív értékelést!
A megrendelt termekeket masnap megkaptam. Keszsegesen segitettek telefonon az alkatreszek kivalasztasaban.
Udvarias elaðó,gyors szállítás.
Köszönjük a pozitív véleményét!
Minden rendben volt meg vagyok elégedve.
Köszönjök az értékelést!
Egy hónapja várok a megrendelt alkatrészekre. Ennyi idő alatt gyalog megjártam volna Olaszt oda-vissza. Egyben rendeltem mégis kétszer fizetek a szállításért. Látható milyen típushoz rendeltem mégis elküldik a nem rá való láncot. Nem értem. Minden esetre senkinek sem fogom ajánlani.
gyorsan teljesítették a rendelést és pontosan az érkezett amit rendeltem, tökéletes állapotban.
Tökéletes volt.Nem csalódtam hogy ezt a weboldalat választottam,többször is vissza fogok nézni ide
5*
két fékkart rendeltem, egyet kaptam és az se passzol rendesen, fargni kellett, hogy a helyére kerüljön.
Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre! Elnézést a kellemetlenségért! Csak a pontosság kedvéért: 1./ A hiányzó fékkar beszerzési lehetőségéről küldtünk tájékoztatást. 2./ A motor alvázszámos beazonosítása elkerülhetővé tenné a beszerelési problémákat.
5 * csak dicsérni tudom!
Nagyon köszönjük a pozitív véleményét!
szupergyorsan szállítottak, 48 óra alatt megkaptam a rendelésem
Még nem szereltem be az alkatrészt de jónak tűnik. Minőségben rendben van
Köszönjük az értékelést! Reméljük, beszerelés után sem fog csalódni!
Segítőkészek és azt kaptam amit rendeltem. Már másnap.
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét!
Hosszú várakozás a termékre.
Köszönjük értékelését! Sajnos valóban vannak olyan termékek, amylek beszerzése hosszadalmas, elnézést!
maximálisan elégedett vagyok
Korrekt kiszolgálás, pontos szállítás
Köszönjük a pozitív értékelést!
minden rendben volt.